Gerbiami pacientai,

teikiame visas paslaugas: šeimos gydytojų ir komandos kontaktines ir nuotolines konsultacijas, skatinamąsias paslaugas (profilaktiniai patikrinimai prieš mokyklą, dėl darbo, dėl ginklo įsigijimo ir laikymo, vairuotojų sveikatos patikrinimai, vaikų ir suaugusiųjų skiepijimai ir t.t.), profilaktinių sveikatos programų, ambulatorinės slaugos namuose paslaugas, gydytojo odontologo ir burnos higienos paslaugas.

Teikdami ambulatorines paslaugas laikysimės šių principų:

  • Pirmenybė yra teikiama nuotolinėms konsultacijoms, t. y. e. receptų vaistams ir medicinos pagalbos priemonėms išrašymui, nedarbingumo pažymėjimų išdavimui ar pratęsimui, e. siuntimų išrašymui ir t.t.
  • Registratūra registruoja pacientus tik nuotolinėms paslaugoms, planiniams skiepams ir profilaktiniams patikrinimams telefonu.
  • Paciento atvykimas į polikliniką tiesioginei gydytojų konsultacijai galimas tik suderinus su gydytoju, laikantis infekcijų kontrolės ir epidemiologinių reikalavimų.
  • Stengiamės, kad visi pacientui paskirti tyrimai ir procedūros būtų atlikti vieno vizito metu, siekiant išvengti pakartotino paciento lankymosi centre.
  • Pacientai (esant būtinybei – ne daugiau kaip 1 lydintis asmuo) į įstaigą įleidžiami likus ne daugiau kaip 10 minučių iki paskirto vizito laiko. Pacientai laukdami prie įstaigos turi laikytis saugaus 1 metro atstumo vienas nuo kito.
  • Pacientai į įstaigą įleidžiami tik su medicinine kauke, atvykusiems matuojama kūno temperatūra, paprašoma dezinfekuoti rankas dezinfekciniu skysčiu ir pateikiama pasirašyti apklausos anketa. Įstaigos viduje prie kabineto gali laukti ne daugiau kaip 1 pacientas.
  • Karščiuojantys ir turintys bent vieną iš viršutinių kvėpavimo takų infekcijos simptomų (kosulys, gerklės skausmas, pasunkėjęs kvėpavimas), pacientai į įstaigą neįleidžiami, bet tiesiai nukreipiami į karščiavimo kabinetą.

SVARBU. Nuo 2020 m. birželio 1 d. sveikatos patikrinimo pažyma dėl leidimo įsigyti ir laikyti ginklą išduodama elektroniniu būdu. Atspausdinta e. pažymos kopija bus išduodama tik pacientui pageidaujant.

Dėkojame už Jūsų gerumą

Nuoširdžiai dėkojame už taip reikalingą supratimą visiems, kurie liko neabejingi tokiu sunkiu ir mums, ir Jums metu karantino metu.

Labai ačiū žurnalistui Andriui Tapinui ir „Laisvė TV“ už padovanotus respiratorius ir vienkartines veido kaukes, veido skydelius, kombinezonus, kurių vertė net 2066 eurų.

Nuoširdžiai dėkojame Maltos ordino pagalbos tarnybai už suteiktą paramą mums sunkiu metu ir padovanotus vienkartinius chalatus ir kombinezonus, kurių vertė 981 euras.

Labai vertiname Jūsų palaikymą. Ačiū, kad esate.

 

Pacientų hospitalizavimo į palaikomojo gydymo ir slaugos skyrių tvarka 

Visa informacija apie COVID-19 vakcinas

Pacientų teisės ir pareigos >>>

Suaugusių reabilitacijos paslaugos >>>

Vaikų reabilitacijos paslaugos >>>

 

VŠĮ Kaltinėnų PSPC teikia šias paslaugas:

1. Palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėje adresu: Sportininkų g. 7, Kaltinėnai, Šilalės raj.

   1.1 palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugos 120 dienų per metus finansuojamos iš PSDF biudžeto Šilalės rajono gyventojams;

   1.2 Mokamos slaugos paslaugos Lietuvos Respublikos gyventojams ir Šilalės rajono gyventojas, kai išgulėjo daugiau lovadienių per metus negu 120:

      1.2.1 Vieno lovadienio kaina, kai Barthel indeksas 0 – 20 balų, 18,82 eurų;

      1.2.2 Vieno lovadienio kaina, kai Barthel indeksas 21 – 30 balų, 16,94 eurų;

      1.2.3 Vieno lovadienio kaina, kai Barthel indeksas 31 ir daugiau balų, 15,05 eurų.

2. Šilalės rajono savivaldybės administracijos finansuojamos trumpalaikės socialinės globos paslaugos, sutartis sudaroma su Šilalės savivaldybės administracija, vienišiems ir socialiai remtiniems asmenims.

3. Pirminės ambulatorinės sveikatos priežiūros paslaugos teikiamos adresu: Varnių g. 9, Kaltinėnai, Šilalės raj.

   3.1 šeimos medicinos,

   3.2 paliatyvios pagalbos vaikų ir suaugusių,

   3.3 akušerio,

   3.4 bendrosios praktikos slaugos paslaugos,

   3.5 gydytojo odontologo paslaugos,

   3.6 burnos higienisto paslaugos.

Prisirašiusiems prie Kaltinėnų PSPC šeimos gydytojo šios paslaugos yra nemokamos (išskyrus 1.2 punkto paslaugas).

 

VLK

 

 

SODRA

Prisijungti